24 VII 2022 XVII niedziela zwykła

  1. W poniedziałek 25 lipca z okazji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszach św. o g. 8.3o i 18.oo nastąpi poświęcenie pojazdów. Msza św. imieninowa w intencji ks. Krzysztofa Szarego będzie o g. 8.3o.
  2. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo. W tym dniu za wstawiennictwem św. Anny i św. Joachima módlmy się w intencji wszystkich babć, dziadków i seniorów.
  3. W piątek 29 lipca po Mszy św. o g. 7.oo z kościoła św. Katarzyny wyruszy Piesza Pielgrzymka do Częstochowy z opiekunem ks. Pawłem Zagórskim. Pielgrzymi dotrą na Jasną Górę 13 sierpnia. Serdecznie zapraszamy do podjęcia tego pięknego trudu i udziału – w miarę swoich możliwości – chociaż w wybranych etapach pielgrzymki, bądź też duchowego towarzyszenia pielgrzymującym. Począwszy od dzisiejszej niedzieli w kościele św. Katarzyny istnieje możliwość zostawienia intencji, które pielgrzymi zabiorą ze sobą na drogę do Częstochowy. Szczegółowe informacje można uzyskać u ks. Pawła Zagórskiego (nr tel.: 511 128 848).
  4. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na Kongregację i Parafię. Przy wyjściu z kościoła polecamy nowy nr dwutygodnika Pielgrzym.
  6. 33 Biegowa Pielgrzymka z Bytowa na Jasną Górę jeszcze w tym roku będzie inna. W czwartek 28 lipca biegacze obecni na Mszy św. o g. 20.oo w kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze, ofiarują wszystkie dotychczasowe Pielgrzymki i ich Dobrodziejów. Mszę św. i rozważanie apelowe poprowadzi ks. Krzysztof Szary. Zapraszamy do modlitwy i jedności duchowej oraz łączności przez internet i przez Telewizję Trwam.
  7. W Bytowie ruszyła 22 edycja Szlachetnej Paczki, która skupia się na pomocy tym najbardziej potrzebującym. Aby paczka mogła działać w tym roku potrzebny jest lider. Zadaniem lidera będzie m.in. tworzenie zespołu wolontariuszy, współpraca z lokalnymi instytucjami, a przede wszystkim dotarcie do osób, które potrzebują pomocy. Do paczki można zgłosić się wypełniając formularz na stronie www.superw.pl. Więcej informacji na plakacie znajdującym się w przedsionku kościoła.
  8. W dniach od 25 lipca do 30 września zostanie przeprowadzona w gminie Bytów XVI Akcja „Stop pijanym kierowcom”. Organizatorami są: Urząd Miejski w Bytowie, Komenda Powiatowa Policji w Bytowie, Stowarzyszenie Nazaret oraz bytowskie parafie. W tym czasie policja przeprowadzi wzmożone kontrole kierujących pojazdami pod kątem trzeźwości i zażycia narkotyków.
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Andrzeja Kulisz i Aleksandra Sikora. Dobry … .
31 VII 2022 XVIII niedziela zwykłaPoprzedni
17 VII 2022 XVI Niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

17 VII 2022 XVI Niedziela zwykła

Zapraszamy na wakacyjny wieczór uwielbienia do naszego kościoła w najbliższy wtorek 19 lipca na g. 18.00. Rozpoczniemy Eucharystią, po której nastąpi modlitwa uwielbienia ...
więcej

1 V 2022 III niedziela Wielkanocy

Dziś zmiana tajemnic ŻR. Jutro Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Biało-czerwony kolor niech dominuje w naszym życiu.    
więcej

6 IX 2020 XXIII niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Przypominamy, że od dziś wieczorna Msza św. w niedziele i święta będzie o g. 17.oo. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.