22 X 2023 XXIX niedziela zwykła

  1. Dziś w katedrze w Pelplinie kleryk z naszej Parafii - Marek Zaborowski, przyjmie strój duchowny. Wspierajmy jego powołanie częstą modlitwą.
  2. W piątek 27 X - 11 rocznica mianowania Bp Ryszarda Kasyny Biskupem Diecezjalnym. Ofiarujmy naszemu Pasterzowi dar modlitwy.
  3. Ojciec Święty Franciszek zaapelował do wiernych na całym świecie o włączenie się w piątek 27 października w dzień postu, modlitwy i pokuty w intencji pokoju. Wezwał także, by nie zapominać o udręczonej Ukrainie.
  4. Specjalna okazja do spowiedzi św. w niedzielę 29 X przed każdą Mszą św. Niech skorzystają z niej również wszyscy praktykujący I-wsze piątki.
  5. Przypominamy, że we Wszystkich Świętych Msze św. jak w niedziele. Procesja i modlitwy za zmarłych na cmentarzu na Rzepnicy o g. 13.3o, a na cmentarzu przy ul. Gdańskiej o g. 15.oo.
  6. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. Kartki na listopadowe wypominki są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła. Możemy je złożyć na tacę, do skarbon albo w zakrystii. Za ofiary składane z tej okazji i za dzisiejsze ofiary na misje święte serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również o. Jerzemu Omondi, misjonarzowi z Kenii, za świadectwo wiary.
  7. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę - ostatnią października nastąpi zmiana czasu. Za tydzień cofamy czas o 1 godzinę.
  8. W dniach 24, 25, 26 października zapraszamy do wysłuchania świadectwa wiary Marty Przybyły, która jest również jedną z bohaterek filmu Powołany. Spotkania zaczynają się o g. 18.oo Mszą św. ze świadectwem wiary i modlitwą Uwielbienia. I tak we wtorek: 24 – w kościele św. Filipa Neri w Bytowie, w środę 25 – w kościele Chrystusa Króla w Kołczygłowach, w czwartek 26 – w kościele św. Mikołaja w Parchowie. Na spotkanie zapraszamy w ramach przygotowania do bierzmowania młodzież klas VIII i I razem z rodzicami, oraz wszystkich chętnych.
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Barbarę Hołowiej. Dobry Jezu …
29 X 2023 XXX niedziela zwykłaPoprzedni
15 X 2023 XXVIII niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

15 V 2022 V niedziela Wielkanocy

Przy wyjściu z kościoła polecamy nowy nr Pielgrzyma. Zwracamy uwagę na obszerny artykuł o św. Filipie Neri i filipinach w Bytowie. We wtorek nabożeństwo do św. Filipa ...
więcej

27 XII 2020 niedziela świętej rodziny

Dziękczynna Msza św. i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku w czwartek 31 grudnia o g. 17.oo. W tym dniu nie będzie Mszy św. o g. 18.oo. W piątek 1 stycznia Uroczystość ...
więcej

14 VI 2020 - XI Niedziela Zwykła

Dziś modlimy się szczególnie za dzieci I-wszej grupy w naszej parafii, które o g. 10.oo przyjmą po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. We wtorek za wstawiennictwem ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.