17 X 2021 XXIX niedziela zwykła

  1. Wszystkim nauczycielom, katechetom i pracownikom Oświaty z okazji Święta Edukacji życzymy błogosławieństwa Bożego i Światła Ducha Świętego. Natomiast z okazji Święta Patrona Służby Zdrowia św. Łukasza wszystkim lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom i personelowi pomocniczemu życzymy wielu Łask Bożych i zdrowia w służbie cierpiącemu człowiekowi.
  2. Dziś po Mszy św. o g. 10.oo próba dla ósmych klas.
  3. Nowenna do św. Filipa Neri we wtorek, a do MBNP w środę o g. 8.3o i 18.oo.
  4. W piątek wspomnienie św. Jana Pawła II papieża. Prośmy za jego wstawiennictwem o jedność dla Polaków i o powołania kapłańskie i zakonne.
  5. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
  6. Przypominamy o nabożeństwach różańcowych: dla dzieci z rodzinami o g. 17.15 oraz po mszy św. o g. 18.oo. Cieszy obecność kandydatów do bierzmowania, ale niepokoi fakt bardzo niskiej frekwencji dzieci do I Komunii św. W tym kontekście odwołujemy się do odpowiedzialności rodziców.
  7. Kartki na listopadowe wypominki są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła obok nowego nr Pielgrzyma.
  8. Dziś przed kościołem są do nabycia kalendarze w cenie 5 i 10 zł. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na misje.
  9. Osoby planujące zawrzeć sakramentalny związek małżeński w przyszłym roku, zapraszamy na Spotkania dla narzeczonych, które odbędą się codziennie od 15 do 19 listopada (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 18.oo do 21.oo w oratorium w podziemiach naszego kościoła. Jest to pięć bardzo ciekawych spotkań prowadzonych przez małżonków i księży na tematy związane z życiem małżeńskim. Udział w tym programie jest ważnym elementem przygotowania do ślubu. Szczegóły i zapisy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl - zakładka Spotkania dla narzeczonych.
24 X 2021 XXX niedziela zwykłaPoprzedni
10 X 2021 XXVIII niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

12 II 2023 VI niedziela zwykła

Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na nasz kościół. W przyszłą niedzielę do puszek i do skarbon pod chórem złożymy ofiary na pomoc ofiarom ...
więcej

12 XII 2021 III niedziela adwentu

W poniedziałek 13 XII, Msza św. w rocznicę śmierci za śp. ks. Edwarda Zielińskiego i śp. ks. Kazimierza Szeligę o g. 8.3o. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę ...
więcej

5 Niedziela Wielkanocy 10 V 2020

Nowenna do MBNP w środę o g. 8.3o i 18.oo. Różaniec fatimski przeżyjemy w środę 13 maja razem z nabożeństwem majowym transmitowanym też na stronie internetowej naszej ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.