12 VI 2022 Niedziela Trójcy Świętej

  1. W poniedziałek 13 czerwca zapraszamy o g. 20.oo na Różaniec fatimski i procesję ze światłami.
  2. Uroczystość Bożego Ciała w czwartek 16 czerwca. Msze św. w naszym kościele o g. 7.oo, 8.3o, 12.oo i 17.oo. Nie będzie Mszy św. o g. 10.oo. Procesja eucharystyczna wyruszy z kościoła św. Katarzyny po Mszy św. o g. 9.3o ulicami: Jana Pawła II, Sikorskiego i Gdańską, Prosimy o przygotowanie ołtarzy oraz przystrojenie okien mieszkań w całej parafii. Na procesję zapraszamy panie i panów z chorągwiami i sztandarami, ministrantów i lektorów, wszystkie dzieci pierwszokomunijne oraz małe dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców z dzwoneczkami. Procesja niech będzie okazją do modlitwy, a śpiew i skupienie niech będą wyrazem naszej wiary.
  3. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
  4. W sobotę 18 czerwca o g. 11.oo w kościele w Borzytuchomiu odprawi Złoty Jubileusz Kapłaństwa ks. kan. Jan Ciołek. Natomiast w naszym kościele Ks. Jubilat odprawi Dziękczynienie na Mszy św. o g. 10.oo w niedzielę 19 czerwca.
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą tacę na nasz kościół. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na remont Seminarium w Pelplinie.
  6. Bp Diecezjalny Ryszard Kasyna zaprasza na odpust Matki Bożej Królowej Rodzin do Kościerzyny w sobotę 18 czerwca, w ramach Światowego Spotkania Rodzin w Rzymie. Ks. Biskup zaprasza w tym dniu do Pelplina młodzież na Warsztaty dla duszy pod nazwą „Przystań”. Programy znajdziemy w gablocie.
  7. W przyszłą niedzielę w Bazylice w Chojnicach o g. 15.oo pierwsze spotkanie przed Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górę.
  8. Parafia św. Katarzyny w Bytowie zaprasza na profilaktyczne warsztaty dla młodzieży, rodziców, nauczycieli i liderów grup, które odbędą się od 17 do 19 czerwca w ramach projektu „Q WOLNOŚCI - weekend z profilaktyką”. W piątek, 17.06. w kościele św. Katarzyny, po Mszy o g. 18.oo odbędzie się otwarte spotkanie dla rodziców i młodzieży - zwłaszcza dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Natomiast podczas warsztatów zostaną poruszone tematy uzależnień, przeciwdziałania oraz pomocy uzależnionym. Zwieńczeniem spotkań będzie festyn i koncert na bytowskim rynku w niedzielę, 19 czerwca o g. 14.oo - zaśpiewa dla nas Magda Anioł. Zapisy na warsztaty już trwają, numer telefonu oraz tematy warsztatów znajdziemy na plakacie. Festyn poprzedzi o g. 13.oo Msza św. odpustowa ku czci św. Jana Chrzciciela.
  9. Próba dla dziewczynek do sypania kwiatków i dla chłopców z dzwoneczkami – w poniedziałek o g. 18.45 przed kościołem.
19 VI 2022 XII niedziela zwykłaPoprzedni
5 VI 2022 Zesłanie Ducha Święteg...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

26 II 2023 I niedziela Wielkiego Postu

Próba do bierzmowania ze świadkami dziś po Mszy św. o g. 10.oo. W I-wszy czwartek marca modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W 4 rocznicę sakry ofiarujmy ...
więcej

9 X 2022 XXVIII niedziela zwykła

Dziś niedziela św. Franciszka. Zgodnie z nauczaniem św. Jana Pawła II odkrywajmy radość z dzielenia się i obdarowywania w myśl słów Jezusa, że “więcej szczęścia ...
więcej

28 XI 2021 I niedziela adwentu

Przed głównym wejściem są do nabycia świece wigilijne po 8 i 15 zł. Można również zaopatrzyć się w poświęcony opłatek. W ciągu tygodnia można to zrobić ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.