10 VII 2022 XV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. We wtorek z okazji Święta Policji zapraszamy do naszego kościoła na Mszę św. o g. 9.30 w intencji: o błogosławieństwo Boże dla funkcjonariuszy Policji oraz o życie wieczne dla tych co odeszli. Zapraszamy Policjantki i Policjantów, czynnych i emerytowanych oraz ich rodziny i wszystkich chętnych do wspólnoty modlitwy.
  2. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.30 i 18.00.
  3. W środę 13 lipca Różaniec fatimski i procesja ze światłami o g. 20.00.
  4. Razem z organizatorami XXI Pieszej Pielgrzymki z Miastka do Sianowa prosimy o przyjęcie na nocleg pielgrzymów w czwartek 14 lipca o g. 18.3o. W zakrystii można zapisać się na listę pragnących przyjąć pielgrzymów. Ze względów organizacyjnych prosimy, aby zapisali się również ci, którzy każdego roku przyjmują pielgrzymów.
  5. W piątek 15 lipca Msza św. z okazji imienin w intencji ks. Henryka Kaczmarczyka o g. 8.30. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo.
  6. Program tygodniowy odpustu MB Sianowskiej Królowej Kaszub jest umieszczony w gablocie przed kościołem.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na realizację naszego kościoła. Na stolikach jest wyłożony nowy numer Pielgrzyma.
  8. Na prośbę Władz Zgromadzenia Redemptorystów z radością informujemy, że 15 sierpnia b.r. o g. 12.00 w Tuchowie, nasz parafianin Robert Marek Borzyszkowski syn Romualda i Iwony, na ręce Ojca Prowincjała Janusza Soka złoży profesję wieczystą w Zgromadzeniu Najświętszego Odkupiciela. O zaistnieniu przeszkód do złożenia profesji wieczystej przez kleryka Roberta należy powiadomić ks. prob. Krzysztofa Szarego. Ogarniajmy Roberta modlitwą o wytrwałość w powołaniu i świętość życia.
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Kazimierza Rutkowskiego. Dobry Jezu,...
17 VII 2022 XVI Niedziela zwykłaPoprzedni
3 VII 2022 XIV niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

28 VIII 2022 XXII niedziela zwykła

Przypominamy, że od następnej niedzieli wieczorna Msza św. w niedziele i święta będzie o g. 17.oo. We wtorek za wstawiennictwem św. Filipa Neri modlitwa o nowe powołania ...
więcej

10 I 2021 Niedziela Chrztu Pańskiego

We wtorek modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. Msza św. w intencji rodzin Domowego Kościoła i podejmujących Krucjatę ...
więcej

3 Niedziela Wielkanocy 26 IV 2020

Przeżywamy dziś Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Zachęcamy do osobistej lektury i medytacji Biblii, która jest Księgą Życia i Wiary.
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.