10 VII 2022 XV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. We wtorek z okazji Święta Policji zapraszamy do naszego kościoła na Mszę św. o g. 9.30 w intencji: o błogosławieństwo Boże dla funkcjonariuszy Policji oraz o życie wieczne dla tych co odeszli. Zapraszamy Policjantki i Policjantów, czynnych i emerytowanych oraz ich rodziny i wszystkich chętnych do wspólnoty modlitwy.
  2. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.30 i 18.00.
  3. W środę 13 lipca Różaniec fatimski i procesja ze światłami o g. 20.00.
  4. Razem z organizatorami XXI Pieszej Pielgrzymki z Miastka do Sianowa prosimy o przyjęcie na nocleg pielgrzymów w czwartek 14 lipca o g. 18.3o. W zakrystii można zapisać się na listę pragnących przyjąć pielgrzymów. Ze względów organizacyjnych prosimy, aby zapisali się również ci, którzy każdego roku przyjmują pielgrzymów.
  5. W piątek 15 lipca Msza św. z okazji imienin w intencji ks. Henryka Kaczmarczyka o g. 8.30. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo.
  6. Program tygodniowy odpustu MB Sianowskiej Królowej Kaszub jest umieszczony w gablocie przed kościołem.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na realizację naszego kościoła. Na stolikach jest wyłożony nowy numer Pielgrzyma.
  8. Na prośbę Władz Zgromadzenia Redemptorystów z radością informujemy, że 15 sierpnia b.r. o g. 12.00 w Tuchowie, nasz parafianin Robert Marek Borzyszkowski syn Romualda i Iwony, na ręce Ojca Prowincjała Janusza Soka złoży profesję wieczystą w Zgromadzeniu Najświętszego Odkupiciela. O zaistnieniu przeszkód do złożenia profesji wieczystej przez kleryka Roberta należy powiadomić ks. prob. Krzysztofa Szarego. Ogarniajmy Roberta modlitwą o wytrwałość w powołaniu i świętość życia.
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Kazimierza Rutkowskiego. Dobry Jezu,...
17 VII 2022 XVI Niedziela zwykłaPoprzedni
3 VII 2022 XIV niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

18 IX 2022 XXV niedziela zwykła

Dziś po Mszy św. o g. 10.oo spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas I-wszych szkół ponadpodstawowych. Spotkanie organizacyjne na rozpoczęcie przygotowania ...
więcej

4 IX 2022 XXIII niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Przypominamy, że od dziś wieczorna Msza św. w niedziele i święta będzie o g. 17.oo. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w ...
więcej

15 V 2022 V niedziela Wielkanocy

Przy wyjściu z kościoła polecamy nowy nr Pielgrzyma. Zwracamy uwagę na obszerny artykuł o św. Filipie Neri i filipinach w Bytowie. We wtorek nabożeństwo do św. Filipa ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.